ФО-П ФЕДОРЧЕНКО О.М. виконує роботи з проектування зовнішнього електропостачання та монтажу електрообладнання від 0,23 кВ до 110 кВ. Детальніше;

 

    Компанія ФО-П ФЕДОРЧЕНКО О.М. – лідер на цьому висококонкурентному ринку послуг. Серед наших клієнтів були такі гіганти промисловості - АТ «Харківобленерго», Харківський приладобудівний завод ім. Т.Г. Шевченко, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, ПАТ «Фармстандарт-Біолік», ТОВ «Пересічанський маслоекстракційний завод», ПрАТ «Термолайф», ПрАТ «Курязький домобудівельний комплекс», торгово-розважальний комплекс «Караван», торгово-розважальний комплекс «ДАФІ», мережа супермаркетів СІЛЬПО та інші. Саме ми посприяли тому, щоб роботи з проектування та електромонтажу на цих об'єктах були виконані, що говориться, на століття.

   У 2015 році здано в експлуатацію високовольтна підстанція 35 кВ Нововодолазького абразивного заводу, живиться від мереж Південної залізниці, запроектована та змонтована «ПІД КЛЮЧ» персоналом нашої компанії.

   Співпрацюємо з великими світовими корпораціями виробниками електроустаткування. Пропонуємо елегазові вимикачі на напругу 35-110 кВ, високовольтні введення на силові трансформатори, вимикачі, прохідні ізолятори фірми «АВВ» з RIP-ізоляцією на напругу 35-110 кВ. Спеціально навчена бригада нашого підприємства виконувала заміну високовольтних вводів застарілого типу БМТ-110 на силовому трансформаторі ПС 110 кВ «Старий Салтів» для АТ «Харківобленерго» на введення BRIT-R-90-550/800 АВВ. В наявності ремкомплекти прокладок з маслостойкої гуми для вводів АВВ, або виготовимо під замовлення. ВІДЕО

   Електротехнічна лабораторія нашого підприємства виконує пошук пошкодження кабельних ліній, проводить періодичні вимірювання опору ізоляції, опору заземлення, вимірювання петлі фаза-нуль.

   Проводимо ремонти силових трансформаторів 6-10 кВ. Надаємо послуги з регенерації відпрацьованих трансформаторних масел сепаратором НСМ-2. З 2019 року на виробничих площах нашого підприємства введена в експлуатацію установка УОМ-ЦС за подвійною очищення промислових масел від механічних домішок, вологи і зниження кислотності. Установка подвійного очищення через блоки абсорберов з цеолітом і силікагелем. Маємо постійний запас нового трансформаторного масла.

   З 2018 року налагоджено виробництво щитового низьковольтного обладнання (сертифікат відповідності UA.PN.191.0276-19):

      - Головний розподільний щит (ГРЩ);

      - Шафа ввідно-розподільчого пристрою (ВРП);

      - Ввідно-облікова шафа (ВУШ);

      - Шафа управління трекером сонячних батарей;

      - Шафа інвертора акумуляторна (ШІА);

      - Шафа управління поновлюваними джерелами енергії;

      - Шафа релейного захисту для ПС 6-110 кВ на базі мікропроцесорного пристрою (ШРЗ):

            ШРЗ-6/110 на базі мікропроцесорного пристрою «МРЗС»;

            ШРЗ-6/110 на базі мікропроцесорного пристрою «Діамант»;

      - Панель реєстратора аварійних подій на базі мікропроцесорного пристрою «Рекон»;

      - Шафа оперативного струму (ШОС);

      - Шафа автоматичного вводу резерву (Шафа АВР);

 

    Система оподаткування - Фізична особа-підприємець на спрощеній системі оподаткування (єдиний податок), платник ПДВ.

 

   Ми піклуємося, в першу чергу, про якість послуг, що надаються і ведемо максимально лояльну цінову політику, чому з нами охоче співпрацюють не тільки гіганти промисловості, але і невеликі приватні підприємства. Незалежно від того, чи потрібно Вам встановити шафа обліку або необхідні комплексні послуги проектанта, електромонтажника на величезному об'єкті – ми завжди якісно виконаємо свої зобов'язання перед Вами і дамо гарантію на виконану роботу.

   Звертайтеся в нашу компанію, щоб отримати якісний сервіс і електромонтаж по території всієї України від експертів! Ми маємо досвід роботи з великими об'єктами і нам довіряють обслуговування більшість компаній нашого регіону. Нам довіряють!

   Послуги виконуються нашими співробітниками, які пройшли спеціальне навчання. Ми усвідомлюємо, що від якості нашої роботи з електромонтажу, часом, залежить працездатність величезного підприємства з численним персоналом, тому робимо все сумлінно.

Map